Maidla ja Pärinurme külade kohvikutepäev

01.07.2023 toimub Maidla ja Pärinurme esimene kohvikutepäev. Huvilistel on võimalik avada oma hoovid külalistele ning katta lauad hea ja paremaga. Kohvikutesse on oodatud nii meie külade inimesed kui ka külalised kaugemalt.

Kodulehel uueneb teave kohvikute kohta jooksvalt. Paralleelselt saab teavet ürituse Facebooki lehelt.

Kohvikute kaardid on nii saadaval kohvikutest kui ka mobiiltelefoni rakendusest Navicup nimega “Maidla ja Pärinurme kohvikutepäev (1)” ning veebilehelt https://navicup.com/event/maidla-ja-parinurme-kohvikutepaev-1
Kohvikutes jagatavatel kaartidel on taga väike mäng, mis suunab külastama kõiki kohvikuid ja vihjete järgi küla avastama.
Õhupallid viitavad õigetele kohtadele ja kohvikutele 🙂

REGISTREERUNUD KOHVIKUD:

• Suvekohvik “Maal vanaema juures”
Asukoht: Saue vald, Pärinurme küla, Kivisilla talu
Kirjeldus: Ja tõesti, nii on – ootame kõiki kohvikugurmaane ja maaelu nautlejaid meie armsasse kohvikuhoovi mõnulema juba 1. juulil.Meie eesmärgiks on lisaks mõnusale kõhutäiele pakkuda peredele ka erinevaid toredaid tegevusi ning tuua teieni tükikene nostalgiat.Vanaema on üles putitanud ka oma kaks kallist trakatsit, kus lapsed saavad ka roolida – turvalisuse tagavad lapsevanemad ise:)Kuked-kanad siblivad meil ka ja neile on tore viljateri ja kapsast aiaaugust anda. Loomulikult on võimalus soetada ka nende pesasooja toodangut 🐔Üritus toimub vana rehi hoovis ja terve päeva jooksul on võimalus tutvuda vanade puutööriistadega.Kõigil on võimalus vanaemaga fotoseina ääres ka pilti teha, muidugi pärast seda, kui kartulakorv on täis korjatud. Ikka nii nagu vanasti – enne töö, siis pillerkaar:)Enne või pärast kohvikut saate avastada meie kaunist loodust siin Maidla ja Pärinurme külas. Ega selleks palju vihjeid polegi vaja – meist 2 km kaugusel on suvitajate lemmik Maidla järv, mille ümber paikneb nii välijõusaal, kui lastele mänguväljak liivarannas:)
OLE KOHAL VÕI OLE KOHAL 
Facebooki link: https://www.facebook.com/events/1661925330944660/?ref=newsfeed

• Lihamagnaadi BBQ
Asukoht: Saue vald, Maidla küla, Urumarja 19
Kirjeldus: Maidla ja Pärinurme külade kodukohvikute päeva raames löön ka enda hoovi pisikese puhveti püsti.
Astu aga lahkelt ligi ja tule proovi otse ahjust kuuma ja ülipehmet sea bbq-ribi ning kaelakarbonaadi. Nagu aeg on näidanud, siis toodet jagub vaid kiirematele. 😁
Liha kõrvale pakume ka friikartuleid, coleslaw salatit ja jahutavat kodukootud morssi, lastepraad vinkude ja nagitsatega, letilt ei puudu ka kook ja kohv.
Kohale jõuad lihtsamini, kui Waze kirjutad Lihamagnaat.
Meil on kaardimakse võimalus!
Facebooki link: https://fb.me/e/5BYdbG936

• Ääsmäe Külaplatsi Kohvik
Asukoht: Maidla järv
Kirjeldus: Kohtume juba laupäeval Maidla järve kaldal Maidla ja Pärinurme kohvikutepäeval. Seekord oleme kohal vahva pirukabussiga ja pakume nagu ainult head ja paremat 🙂
Facebooki link: https://www.facebook.com/Kylaplatsikohvik ja https://www.facebook.com/events/663890939086080/

REGISTREERIMINE

• Kohviku võib avada nii oma hoovis kui ka Maidla külaseltsi õuel, Maidla terviserajal või Maidla järve ääres.
• Kohvikud on avatud ajavahemikul kell 12.00-20.00
• Kui otsid seltsilist, kellega koos kohvik avada, siis märgi oma soov registreerumise ankeedil
• Kodukohvikute registreerimise link asub SIIN
• Osalejale meeldetuletuseks – loo oma kohvikule üritus Facebookis, mida saame jagada.
• Soovi korral võid lisaks kohvikule teha näiteks kellaajalisi ringläike oma hoovis, teha töötuba või rikastada toiduelamust oma muusikaliste oskustega

Registreerumine kuni 19.06.2023!


KÜLALISTELE

Kohvikutele tehakse Facebookis eraldi ürituse lehed. Võimalusel palun märgi, kas oled kohvikut külastamas. Selliselt on kohvikute pidajatel lihtsam ettevalmistusi teha.

Kohvikute kaardid tulevad nii trükitult kui virtuaalsel kujul, nende järgi on mugav orienteeruda ning infot kohvikutes pakutava kohta.

Kaardid on leitavad hiljemalt nädal enne kohvikutepäeva:
• Navicup äpis või kodulehel navicup.com
• Maidla mõisa ja Trelli tee bussipeatuste ning Maidla külaseltsi infostendidelt
• väljatrükkimiseks ürituse Facebooki lehelt
• 1. juulil kohvikutest

KÜSIMUSED
Küsimuste korral saada e-kiri aadressil sandra.ounap@gmail.com