Kontakt

Külavanem:

*Margus Reintam, 5189289, vanem@maidlakyla.ee

Lisaks külavanemale toimetab Maidla ja Pärinurme külas 9-liikmeline külakogu, kelle peamisteks ülesanneteks on küla esindamine jooksvate küsimuste arutamisel ja olla oma aktiivsusega eeskujuks ka teistele kogukonnaliikmetele. Külavanem ja külakogu valitakse kolmeks aastaks.

Külakogu liikmed:

     *Ene Mitt -ene@sillaotsa.ee

     *Terje Jaup -kribupaksu@hot.ee 

     *Anu Kontus -anu0301@hot.ee 

     *Juta Killing -juta.killing@gmail.com 

     *Reet Träss- 

     *Anne Vainu- anneykas@gmail.com

     *Triin Rebane- triinrebane3@gmail.com

     *Siim Valgeväli -Siim.Valgevali@elisa.ee 

     *Martti Kitsing -martti@partypro.ee 

Kõigi külakogu liikmetega saab ühendust kirjutades kogu@maidlakyla.ee

Külaelu edendamise juriidiliseks vormiks on:

MTÜ Maidla Külaselts (80185628)

Maidla külakeskus, Maidla küla, Saue vald, Harjumaa 76416

a/a: EE552200221022400920

MTÜ Maidla Külaseltsi juhatus on kolmeliikmeline:

*Margit Mitt, 53 451 401, mitt.margit@gmail.com

*Key Smirnova, 51 19 957, key.smirnova@mail.ee

*Maire Pentikäinen, 55 959 846, mairepent@hotmail.com

Kõigi juhatuse liikmetega saab ühendust kirjutades juhatus@maidlakyla.ee