Kontakt

Külavanem:

*Margus Reintam, 5189289, vanem@maidlakyla.ee

Lisaks külavanemale toimetab Maidla ja Pärinurme külas 9-liikmeline külakogu, kelle peamisteks ülesanneteks on küla esindamine jooksvate küsimuste arutamisel ja olla oma aktiivsusega eeskujuks ka teistele kogukonnaliikmetele. Külavanem ja külakogu valitakse kolmeks aastaks.

Külakogu liikmed:

     *Ene Mitt -ene@sillaotsa.ee

     *Terje Jaup -kribupaksu@hot.ee 

     *Anu Kontus -anu0301@hot.ee 

     *Juta Killing -juta.killing@gmail.com 

     *Kristi Kuusksalu -kuusksalu@gmail.com 

     *Urmo Jürimäe -urmo.jyrimae@gmail.com 

     *Toomas Träss -toomas.trass@gmail.com 

     *Siim Valgeväli -Siim.Valgevali@elisa.ee 

     *Martti Kitsing -martti@partypro.ee 

Kõigi külakogu liikmetega saab ühendust kirjutades kogu@maidlakyla.ee

 

Külaelu edendamise juriidiliseks vormiks on:

MTÜ Maidla Külaselts (80185628)

Harjumaa, Saue Vald, Maidla küla, 76416

a/a: EE552200221022400920

MTÜ Maidla Külaseltsi juhatus on viieliikmeline:

*Key Smirnova, 51 19 957, key.smirnova@mail.ee

*Margit Mitt, 53 451 401, mitt.margit@gmail.com

*Kaido Kivisilla, 50 33 462, kivisillakaido@gmail.com

*Maire Pentikäinen, 55 959 846, mairepent@hotmail.com

*Liina Siig, 58 194 419, liina119@hot.ee

Kõigi juhatuse liikmetega saab ühendust kirjutades juhatus@maidlakyla.ee